TÜM DETAYLARIYLA

SİPARİŞ SÜRECİ

Siparişiniz alındı öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güvenle yaptığınız ve paranızın güvende olduğundan emin olabileceğiniz bu alışveriş için aklınızda soru işareti bırakmak istemiyoruz. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor ? İşte yüzlerce satıcının yer aldığı pazar yeri Dekopano'da sipariş süreci :
01.

Ürününüz Hazırlanacak

Ürünleriniz sipariş verdiğiniz tarihte, ürün sayfasında sepete ekle butonunun üzerinde yazan kargolanma tarihlerinde kargolanacaktır.  Bu süre satıcı tarafından belirlenen en geç kargolanma süresi olup daha erken kargolanma ihtimali de vardır. Kargolanma tarihi sipariş mailinizde de ürün adlarının hemen altlarında yer almaktadır.

02.

Ürününüz Kargolanır

Kargolanma tarihi geldiğinde ürününüz kargolanır. Satıcı sisteme kargo bilgisini işlediği anda size sms ve e-mail olarak gönderilmektedir. Kargo bilgisi genellikle akşam saatlerinde girilmektedir. Eğer kargolanma süresi gün olarak geçmesine rağmen kargo bilgisi gelmediyse satıcı mağazaya mesaj göndererek gecikme hakkında bilgi alabilirsiniz. Pazardanal.com’da gecikme yaşanan siparişlerde satıcı mağazalara uyarı göndermektedir.

03.

Kargo Firması Ürünü Size Teslim Eder

Ürününüz kargolandıktan sonra süreç kontrolü kargo firmasındadır. Kargo firması kendi iç işleyişine göre mümkün olan en kısa sürede ürünü size teslim eder. Kargo firması satıcı mağazanın seçimidir. Anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmaktadır. Ürün kargolandıktan sonra teslimat süresi uzadı ise kargo firması ile görüşebilir veya satıcı ile görüşüp müdahale etmesini talep edebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT

Ürünü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Üründe bir hasar var ise lütfen tutanak tutturunuz. Kargo personeli bu konuda sorun çıkarsa da lütfen ısrarcı olunuz. Bu sizin kanuni hakkınızdır. Tutanak tutulmaması halinde satıcı mağazanın kanunen bu sorumluluğu kabul etmeme hakkı bulunmaktadır.

04.

Sipariş Takibi

Siparişinizi takip etmek istiyorsunuz ama nasıl ?

İster üye olarak ister misafir olarak sipariş vermiş olun Buraya tıklayarak  sipariş takip sayfasına gidebilirsiniz. Burada sizden 2 bilgi istenmektedir.
Sipariş No : 6 hanelidir. Sms ve mail ile size gönderilmiştir. (Dekont maili ile gelen işlem no değildir. )

Email : Siparişinizi oluştururken girdiğiniz email adresinizdir.

Siparişim sorgulama ekranında gelmiyor diyorsanız muhtemelen email adresinizi yanlış girdiniz veya 6 haneli sipariş numarasını yanlış girmektesinizdir. Lütfen bilgilerinizi gözden geçiriniz.

05.

Sipariş Onayı

Siparişiniz satıcı tarafından kargolandıktan sonra 5 iş günü içerisinde herhangi bir sorun bildirmemeniz halinde siparişi onayladığınız kabul edilir ve satıcıya ödemesi aktarılır. Siparişin bu süre içerisinde teslim edilmemiş olması halinde onay süreci bekletilir.

06.

İade, İptal ve Diğer İşlemler

Kanuni hakkınız olan iptal ve iade işlemlerini nasıl yapacağınıza dair tüm detaylar için : Buraya Tıklayınız.

07.

EFT / HAVALE Ödeme Yöntemi İle Sipariş Verdiyseniz

Havale/EFT ödeme tipi ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerinizim aktif edilebilmesi için aşağıdaki banka bilgilerine ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Hesap Sahibi : DEKOPANO BİLİŞİM ELEK TİC
IBAN: TR510006400000113590162024
Türkiye İş Bankası
Açıklama kısmına 6 haneli sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.