TÜM DETAYLARIYLA

Puan ve Ödül Sistemi

Pazardanal'da her hareketiniz size puan kazandırıyor. Bol bol puan kazan, dilediğince harca. Ödül puan ve indirim sistemine dair tüm detaylar bu yazımızda. Unutma, kazandıran bu sistemden dilediğince faydalanabilmek için ilk şart sitemize üye olmak. Güzel haber ise üye olduğunda ilk puanını hemen o anda kazanırsın.
Puan Topla ve İndirim Kazan
50 Puan

Üye Olarak Kazanırsın.

Sitemize üye olarak anında 50 puan kazan.

300 Puan

Arkadaşına Tavsiye Ederek Kazan.

Arkadaşına öner, arkadaşın siparişini versin ve sen 300 puan kazan, arkadaşın da 100 puan kazansın. Unutma bu puanı kazanman için sana özel tavsiye linkini paylaşman gerek. Sana özel tavsiye(referans) linkin Hesabım/Puan bölümünde ve Puanlarım ikonunundan açılan menüde yer alır.

Yüzlerce Puan

Siparişin Tamamlandığında Kazanırsın.

Sipariş verdiğinde ve ürününü teslim alıp siparişin tamamlandığında siparişini verdiğin ürünlerin sayfasında yazan puan kadar puan kazanırsın.

50 Puan

Twitter'da Paylaş Kazan

Twitter’da bizi tavsiye et 50 puan kazan. Unutma bu puanı kazanman için sana özel tavsiye linkini paylaşman gerek. Sana özel tavsiye(referans) linkin Hesabım/Puan bölümünde ve Puanlarım ikonunundan açılan menüde yer alır.

50 Puan

Email ile Paylaş Kazan

Email ile bizi tavsiye et 50 puan kazan. Unutma bu puanı kazanman için sana özel tavsiye linkini paylaşman gerek. Sana özel tavsiye(referans) linkin Hesabım/Puan bölümünde ve Puanlarım ikonunundan açılan menüde yer alır.

50 Puan

Yorum Yaz Kazan

Sipariş verdiğin ürüne yorum yaz 50 puan kazan. Üstelik puanlara ek %5 indirim kuponu da mailine gelecek

HARCA

Peki kazandığın puanları nasıl harcarsın ?

  • Kazandığın her 100 puan = 1 TL’dir.
  • Puanlarının geçerlilik süresi 90 gündür.
  • Puanlarını sepet sayfasında veya sipariş adres ekranında dilediğince harcayabilirsin.
  • Pazardanal.com puan sisteminde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.