15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Birçok cihaz ile uyumlu termal rulo en ucuz ve toptan fiyatlarla burada. Termal pos rulosu , yazarkasa rulosu adisyon ruloları günümüz firmalarının en önemli ihtiyaçlarından. İster yazar kasa , ister pos cihazlarında isterse de adisyon cihazlarında olsun termal rulolar sürekli olarak kullanılmakta ve oldukça hızlı tüketilmekte. Özellikle 56×10 ve 80×40 termal rulolar hem toptan hem de perakende olarak en ucuz fiyat ile dekopano’da.Üstelik kapıda ödeme imkanıyla.

Toptan termal rulo

Toptan termal rulolar için koli seçeneklerini tercih edebilir veya tek tek pos rulosu kağıdı alımı yaparak en ucuz fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Seçim sizin. işiniz için ihtiyacınız olanı hem kaliteli hem hesaplı olarak tedarik etmek istiyorsanız başka adreslerde vakit kaybetmeyin. Üstelik toplu alımlarınızda kargo bedava.

En Ucuz Pos Rulosu

Peki hangi rulo hangi cihazda kullanılır ve kullanım alanları nelerdir ?

56×16 termal rulo :

Yaygın ismiyle yazar kasa rulosu olan bu model 56 mm genişliğinde ve 16 mt. uzunluğudadır. Günlük hayatta sıkça kullanılan market, avm ve mazağalarda en çok kullanılan rulo türüdür. Epson, citizien, Beko 100 TR, Ingenico IWE280 , Hugin  ve Vera gibi çok yaygın kullanılan yeni nesil yazar kasalarda kullanılmaktadır.

 80×40 termal rulo : Genel kullanım adıyla adisyon rulosu olan bu ürün adından da belli olacağı üzere daha çok adisyon cihazlarında kullanılmaktadır. Epson,  IBM, bixolon gibi cihazlarda kullanımı yaygındır. Ürünün 80 mm genişliği 40 mt uzunluğu vardır.

Terazi etiketi 40×58 : Günümüzde market etiketi, terazi etiketi olarak adlandırılan bu ürün günlük hayatımızın da ayrılmaz bir parçası. Manav terazilerinde tartım işlemi yapıldıktan sonra yapışkanlı kısımdan çıkarılarak poşetinizin üzerine yapıştırılan, aslında her gün gördüğümüz ama dikkat etmediğimiz üründür.Farklı ebatları olsa da kasap , manav ve marketlerde kullanılan cihazlarda en yaygını 40×45’dir.

Daha birçok farklı çeşidine örnek verebileceğimiz termal rulolar için seçim yaparken neye dikkat edileceğini de açıklamak isteriz. Bu bilgilerden sonra konuyu çok daha net anlayacaksınız. Evet bu kadar farklı rulodan hangisini seçeceksiniz ? Rulolarda standart olarak ürün adında önce genişliği sonra da uzunluğu yazar. Yani 56×30 yazan bir ruloda 56mm uzunluk ve 30mt genişlik vardır. Peki değişen ne ? Sizin için önemli olan kullandığınız yazar kasa pos cihazının hazne genişliğidir. Hazne için rulo seçiminde önce genişlik öğrenilmeli (56mm,80mm) gibi sonra da bu cihazın hazne büyüklüğüne göre uygun uzunlukta seçim yapılmalıdır. Bir diğer konu da baskı rengidir. Genel olarak rulolar siyah renk ve mavi renkte yazmaktadır. Aşağıda bazı yazar en yaygın cihazların da listesi vardır.

Beko Rulosu : Beko 100tr Rulosu, Beko 101 Tr Rulosu, Beko 200 Tr Rulosu, Beko Yeni̇ Nesi̇l Rulosu, Beko 300tr Rulosu, Beko 220 Tr Rulosu
Farex Rulosu : Farex Fr-8300 Rulosu
Hugi̇n Rulosu : Yeni Nesil Vx675 Hugin Rulosu, Yeni Nesil Ft202 Hugin Rulosu
Ingenico Rulosu : Ingenico Iwe280 Rulosu, Ipp300 Rulosu, Ipp200 Rulosu
İnter Rulosu : İnpos M120 Yeni Nesil Rulosu
Oli̇vetti̇ Rulosu : Oli̇vetti̇ Pbt900 Rulosu
Pi̇di̇on Rulosu : Pidion Mt360e Rulosu, Mikrosaray D100
Profi̇lo Rulosu : Yeni̇ Nesi̇l Vx 680-e1 Profilo Rulosu, Profi̇lo Vx 680-e1 Verifone Rulosu
Vera Delta Rulosu : Vera 360 Yazarkasa Rulosu