Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Tasarım takılar ücretsiz kargo avantajıyla Dekopano.com’da! Görenlerin iç geçireceği ama sahip olamayacağı çünkü el yapımı ve eşi benzeri yapılamayacak olan takı tasarımları için göz atmalısın. Yüzlerce tasarımcının emekleri sizler için benzersiz bir aksesuar, sevdikleriniz için de harika bir hediye olacak.
Takı Tasarımları
Siz hiç takı kullanmayan insan gördünüz mü ? Evet dediğinizi duyar gibiyiz ama en basitinden saat veya bir alyans yüzük de takı modelleri arasında yerini alır. Kısaca neredeyse hayatına takı girmemiş insan yok diyebiliriz. Elbette bunun yanında tarzını yaratmak isteyen bayanların takı tutkusu kimi zaman bir kolye ile kimi zaman bir yüzük kimi zaman broş kimi zaman da bileklik olarak kendini gösterir.
Daha iyi görünmek her insanın arzuladuğı bir ve gayet olağan bir durumdur. Bunun içindir ki giyim tek başına yereli gelmemiş ve insanlar çeşit çeşit takı modelleri üretmiş ve bunu çeşitli şekillerde kullanmıştır. Peki ya nerede, ne zaman ne takmak gerekir ? Elbette bu sorunun cevabı fazlasıyla yoruma açık ve kişisel zevklere göre değişkenlik gösterebilir.Kolye Modelleri
Kolye diyerek genelleme yapılabilir ancak o kadar çeşitlenmiş ki bu alan artık her birinin kendine has bir başlığı olması zorunludur. Örneğin gümüş bir kolye tasarımı ile ahşap kolye neredeyse birbirinden tamamen uzak iki model olmuştur.
Reçine KolyeReçine kolye konusu ise apayrı bir başlık oldu son zamanlarda. En beğenilen kolye modelleri arasında kendini fazlasıyla ön plana çıkarmış durumda. Ahşap ve reçinenin bir araya gelmesi ve ince işçilik ile inanılmaz büyülü takı tasarımları ortaya çıkıyor.Ahşap Yüzük ModelleriYüzük de kendi içerisinde çok çeşitliliği barındıran bir tasarım. Kullanılan malzeme bir yana tasarımcısının yaratıcılığıyla her bir ürün bambaşka bir dünyaya dönüşüyor. Geçmişten günümüze kadar gelmiş gümüş yüzük , çok hassas çalışma gerektiren ahşap sarma yüzük ve yine kolyede olduğu gibi burada da reçine yüzük ön plana çıkan yüzük tasarımları arasında yer alıyor.Bileklik ModelleriEn yaygın kullanımı deri bileklik olan bu takı tasarımının yoğunlukla el yapımı olduğu söylenebilir. Kolunuzda iyi tasarlanmış bir bileklik fazlasıyla şık duracaktır.Küpe ModelleriTakı tasarımının en önemli unsurlarından birisi de küpe tasarımları değil midir ? Kadınlar için olmazsa olmaz küpe gibi broş da son zamanların moda takılarından. Özel günlerde yakaya takılan bir broş kıyafetlerinize de ekstra şıklık katacaktır.