Tek bir sonuç gösteriliyor

Mobilya

Mobilya ücretsiz kargo avantajıyla Dekopano.com’da! Ömürlük mobilya almak varken neden defalarca değişeceğiniz ürünler alasınız ? Ahşap ve metalin birleşiminden doğan sağlam ve estetik mobilyalarınız olsun, paranız cebinizde kalsın. Sadece satın aldığınızda değil sonrasında da sizinle ilginiyoruz.
;
Ahşap Mobilya
Rustik dekorasyon çoğumuzun iç geçirerek baktığı, modern şehir hayatından sıkılıp doğal hayata duyulan özlemin sonucu ortaya çıkan ve ahşap doğallığının evlerimizde yoğunluk kazandığı bir dekorasyon tarzıdır. Elbette ahşap mobilya her zaman rustik tarza sahip olmak için alınmaz. Ömürlük kullanım imkanı sağlaması da bu tarz mobilya niyetiyle alınsın sonuç olarak ahşap bize birçok seçenek sunar.

Ahşap TV ÜnitesiEvde olduğumuz süre boyunca vaktimizi en fazla geçirdiğimiz TV köşesinin ev dekorasyonunda da önemli bir yer tutması oldukça normal. Farklı malzemelerden yapılan çok çeşitli ürünler bulunda da en dikkat çekicileri yine masif ahşap ve metal ile tasarlanan TV sehpalarıdır. Rustik, vintage veya country tarz fark etmeksizin genel kullanım bu malzemelerdendir. Elbette kaliteli tv üniteleri için bunu söyleyebiliriz. Diğer ucuz ürünler için bu tür malzemelerin kullanıldığını düşünmek hayal olur.
Ahşap Sehpa Evinizin en çok kullanılan mobilyaları arasında yer alan sehpalarda da önerimiz yine ahşap sehpa’dan yana olacaktır.İster orta sehpa ister zigon sehpa olsun aradığınız sağlamlık ise masif ahşap iyi bir karar olur.

Ahşap Kitaplık Kitap okumayı seviyor musunuz ? Okumayı seven bir insanın okuduğu kitapları atması mümkün değildir. O zaman ne lazım ? Elbette kitaplık. O zaman seçiminizi ahşap kitaplıklardan yana yapmak veya metal ahşap kitaplıkta karar kılmak çok doğru bir karar olur ?

Ahşap Raf Duvar dekorasyonu ve işlevsel amaçlarla satın alınan duvar rafları ahşabın doğallığıyla birleşince
Hem kaliteli ürün alınmış hem de dekoratif açıdan güzel bir görünüm elde edilmiş olur..Masif Ahşap Dresuar Dresuar modelleri arasında eğer beyaz renkler ön planda olsun istemiyorsanız ahşabın doğallığına kendinizi bırakabilirsiniz.

Ahşap Çalışma Masası Metal ile güçlendirilmiş gövdenin hem şık tasarımı hem de sağlamlığı göz önünde bulundurulacak olursa başka seçeneklere bakmaya gerek kalmıyor.Diğer Mobilyalar Yukarıda saydığımız mobilya modellerinin yanı sıra iç mekan tasarımı açısından değerlendirilebilecek diğer çeşitler puflar , komodin ve tabureler olarak sayılabilir.Seçiminiz ne olursa olsun ihtiyacınız olan mobilya dekopano.com’da