Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Duvar Saati Modelleri

Gece gündüz demeden zamanın akışını haber vermek üzere özel olarak tasarlanan duvar saati modelleri, şık ve estetik yapısıyla da iç mekânların dekorunu tamamlayan bir aksesuardır. Ev, ofis, atölye, otel, hastane, okul, tren garı, havaalanı ve resmi kurum gibi her yere asılabilen saatler, zamanın verimli kullanılması ve kontrol edilmesi bakımından oldukça önemlidir. Duvarların sıradan görünümüne mükemmel bir ahenk katan estetik duvar saati alternatifleri, baktıkça huzur veren tasarımlar olarak da dikkat çeker.

Şık ve Dekoratif Tasarımlı Duvar Saati Modelleri

Açık ve kapalı ortamlara uygun özelliklerde imâl edilen dekoratif duvar saati seçenekleri, farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap edebilen niteliktedir. Kullanım amacına ve asılacağı mekâna göre ebatları değişen saatlerin, görünüş detayları da birbirinden farklıdır. Sade, nostaljik, otantik ve gösterişli ürünler arasından yaşam alanınıza en uygun modeli rahtlıkla seçebilirsiniz. Klasik ve numerik olarak bilinen saatlerin üzerine konumlandırılan ve 24 saatlik zaman dilimini gösteren rakamlar; Romen rakamı veya Latin rakamı olabileceği gibi su damlası, nazar boncuğu, nokta ve çizgi gibi sembolik işaretler de olabilir. Uzun boylu yelkovan ve kısa yapılı akrebin birbirini takip ettiği metal duvar saati modelleri altın, bronz ve gümüş renkli materyal çeşitliliğine sahiptir. Dekoratif saatlerin çerçevesi metal olan modelleri seçebileceğiniz gibi tamamı metal olan zarif tasarımlara da göz atabilirsiniz.

Sadeliği ve İhtişamı Duvarlara Taşıyan Sarkaçlı Saatler  

Geçmiş zamanın nostaljik izlerini taşıyan sallanır sarkaçlı duvar saati seçenekleriyle salon ve oturma odası dekorunuzu taçlandırabilir; çocuk ve genç odası, kreş ya da çocuk kliniklerine renk katan sempatik ve eğlenceli ürünleri de kolayca bulabilirsiniz. Her saat başı ding dong sesini duyabileceğiniz dikkat çeken duvar saatleri, kullanıcıların beğenisini kazanır. Yoğun ilgi gören modeller arasında yer alan barok duvar saati çeşitleri ise Avrupa’da yaşanan Rönesans’ın sanatsal etkilerini mekânlarınıza taşır. Ağır görünümlü, doğal taş özelliğiyle gösterişli çizgiler taşıyan mermer desenli duvar saati otel lobisi, restoran ve büyük ofis ortamlarındaki duvarlara asmak için fazlasıyla idealdir. Sade ve ihtişamlı duvar saatleri arasından salon, yatak odası, mutfak, antre ve oturma odası gibi alanlarınıza uygun modelleri kolayca seçebilirsiniz. Avukatlık bürosu, emlak ofisi, galeri gibi özel mekanlarda müşterilerin zamanı hatırlamasına yardımcı olabilir, iş yeri dekorunuzun zarafetini açığa çıkarabilirsiniz.

İç Mekân Dekorunu Taçlandıran Duvar Saati Çeşitleri

Figürlü duvar saati türleri hem desen olarak hem de tasarım olarak ayrı bir öneme sahiptir. Asıldığı duvarda derinlik ve huzur veren hisler uyandıran modeller, zamanın akışını özenle bildirir. Hayvan, insan ve doğa figürleriyle süslenen duvar saatleri farklı materyallerden üretilir. Metal, plastik, cam ve ahşap gibi malzemelerin üzerine çizilen dijital baskı ya da el işçiliği resimler, duvarda asılı duran yağlı boya tabloların şıklığına taş çıkartır. Duvarınızda asılı bulunan saate istediğiniz zaman bakarak randevularınıza yetişebilir, izleyeceğiniz programa ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsiniz. Otantik görünümlü ahşap duvar saati çeşitlerini en sade ve dekoratif mekânlara asarak gündüzün ve gecenin vaktini doğru şekilde bilebilir ve yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Modern Çizgiler Taşıyan Aynalı Duvar Saati Fiyatları

Gözde yaşam alanlarının ihtişamını artırmak ve odaların dekorasyon stilini ön plana çıkarmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan aynalı duvar saati modelleri bulunur. Ayna aksesuarıyla yarısı, tamamı, iç ya da dış kısmı kaplanan saatler oldukça şık ve parlak görünür. Farklı renk, desen ve ebat zenginliğine sahip olan duvar saatleri, ihtiyacınıza en uygun tasarımı seçmenizi kolaylaştırır. Yıldız, piramit, kare, dikdörtgen ve prizma gibi şekillerin eşlik ettiği geometrik duvar saatleri oldukça dikkat çekicidir. Duvar saati fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyal kalitesi ve özellikleri, tasarım teknikleri, işleme, baskı, çizim boya ve el emeği işçilik detaylarına göre farklılık gösterir. Mekânınızın duvarlarına asmak için ihtiyacınız olan ve zevkinize uyan duvar saatlerini indirim fırsatlarından yararlanarak hemen alabilirsiniz.