Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Çanta modelleri ücretsiz kargo avantajıyla Dekopano.com’da! Modayı takip ediyor ama el yapımından kopamıyorsan aradığın çanta için doğru adrestesin. tasarımcılarımızın el yapımı çantaları seni bekliyor.
El Yapımı Çanta Modelleri
Her kesimden her insanın bir parçasıdır çanta. Çocukluğumuzda okul çantası ile başlayan ilişkimiz ömrümüzün sonuna kadar sürecektir. Çok çeşitli alanlarda derleyici düzenleyici özelliklerini ve kullanım alanları olsa de bizim konumuz kadınların çanta tutkusu. Kim itiraz edebilir ki bu tutkuya ?
Yüzlerce çanta sahibi olan ve halen gözü yeni çanta modelleri arayan moda tutkunu kadınlarımız için biz de çok çeşitli örnekler sunuyoruz.
Neden El Yapımı Çanta ?
Milyonlarca çanta modeli piyasada olsa da el yapımı çantaların yeri mutlaka farklı olmalı. Çanta insan derisine çoğu zaman doğrudan temas eden bir ürün. Bu nedenle sağlığımıza da etkisi kuşkusuz olacak. İşte bu nedenle sağlıklı boyalar ile hazırlanmış veya hiç boyaya bulaşmamış olan ve yine malzemesinin sentetik olmadığından emin olduğunuz çantaları satın almak konusunda ısrarcı olmalısın.

Bir diğer konu da işçilik elbette. Makinadan çıkan bir çanta ile el yapımı çantanın kalitesini dokunduğunuz anda hissedeceksinizdir. Özellikle deri çanta konusunda bu fark çok daha hissedilir olacaktır. Peki ya hangi tarz çanta modellerini seçmelisin ?
Hasır Çanta
Özellikle yaz ayları yaklaştığında en çok ilgi gören çanta modelidir hasır çanta. Yaz aylarının sıcak ortamında hem şık hem de kullanışlı olacak hasır çantalar kış aylarında ise biraz daha az tercih edilmektedir.
Deri Çanta
Tarih boyunca modası geçmeyen deri çantalar yaz aylarında çok tercih edilmese de kış aylarının vazgeçilmezi olmuştur her zaman. El yapımı deri çantalar da bu alanın en öne çıkan ürünleri olarak göze çarpar.
Keçeden Çanta
Son yılların modası olan keçe çanta günlük kullanımda hafifliği ve şıklığıyla vazgeçilmeziniz olacak. Eğer modayı yakından takip ediyorsanız dolabınızda mutlaka bir keçe çanta bulundurmalısınız. Şanslısınız tasarım çanta modellerimiz sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
Örgü Çanta
El yapımı çantalar içinde en dikkat çekenlerden birisi de örgü çantalar . Gerçekten iyi örülmüş bir örgü çantalar bulunduğunuz ortamda gözlerin sizde olmasını sağlayabilir. Özellikle ahşap ile harmanlanmış çanta tasarımları bu sene çok moda olacak.
Clutch ÇantaEl çantası olarak da bilinen ve küçük boyutları ile özel günlerin vazgeçilmezi olan clutch çantalar seçimini doğru yapmanız durumunda şık giyiminizin harika bir tamamlayıcısı olacak. Kullanacağınız alana göre parlak pullu veya çuval bezinden spor tarzda el çantaları elinizde harika duracak.
Kumaş Çanta
Kumaş çantalarda en çok tercih edilen tür galiba torba çantalar. Bizim önerimiz ise mutlaka vintage çanta modellerine de bakmanız yönünde olacaktır. Günlük kullanımda çok işe yarayacak basit ama işlevsel torba çantalarınız için ilgili kategorimize bakabilirsiniz.
Ahşap Çanta
Taşıması ağır ama verdiği ağır hava ile bu özelliği görmezden gelinebilecek kadar güzel ahşap çantalar seçimi dikkatle yapılması gereken modeller içerir.