PAZARDANAL.COM HAKKINDA

Güvenilir Online Pazar

Pazardanal.com Hakkında

2017 yılında tasarım ürünler ve ahşap mobilyalar için pazaryeri olma hedefiyle yola çıktık. 2017-2020 tarihleri arasında Dekopano.com olarak sürdürdüğümüz yolculuğumuza Dekopano isminin telafuzunda yaşanan zorluklar, ismin sadece dekorasyon ürünlerini anımsatan durumu ve bu durumların markalaşmamız önünde oluşturduğu engellerden ötürü aldığımız kararla 2020 yılından itibaren Pazardanal.com olarak yolumuza devam ediyoruz. Şimdi çok daha güçlüyüz.

Amacımız, 3 yılın sonunda elde ettiğimiz mutlu müşteri kitlesini daha da genişletmek, birçok yeni kategori ile müşterilerimize uygun fiyat ve kaliteli hizmet sağlamak. Bunun için gece gündüz çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Sürekli olarak Türkiye’de e-ticarette müşterilerin en sık şikayetçi olduğu konuları inceliyor ve biz bu konuda daha iyi nasıl olabiliriz diye araştırıyoruz. Örneğin online alışveriş yapan kullanıcıların en sık yaşadığı problemlerden olan “alışveriş yaptıkları siteyle iletişim kurma zorluğunu” aşmak adına Whatsapp uygulamasının işletmelere özel versiyonu olan Whatsapp Business uygulamasını Türkiye’de kullanan ilk eticaret firması olduk. Müşterilerimizin siparişlerini en kolay şekilde takip edebilmesi adına siparişlerinin mümkün olan her adımında SMS ile bilgilendirme yaparak onların memnun olmasını sağladık. Bunu yaparken müşterilerimizin bize güvenerek verdikleri telefon ve mail adresi bilgilerini onları kampanyaya boğmak amaçlı hiç kullanmadık, kullanmayacağız.

Amacımız müşterilerini sürekli satış yapma amacıyla kampanya bildirimlerine boğan bir firma olmak yerine, bu araçları sadece müşterilerinin bilgilendirilmesi amacıyla kullanan ve onların güvenini kazanan bir marka olmak. Müşterilerine onların ihtiyacı olmayan ürünleri satmaya çalışan bir firma olmak yerine onların ihtiyacı olduğunda akıllarına ilk gelen ve güvenle aradıkları şeyi tedarik edebilecekleri bir marka olmak.

Kısaca en büyük önceliğimiz kaliteli hizmetimiz ile fark yaratabilmek.

Güvenin, dürüstlüğün değil daha fazla kazanmanın ön planda olduğu bir dönemde e-ticarette güven, dürüstlük ve kaliteli hizmet değerlerini sahiplenmek, müşterilerimize bu hissi yaşatmak en büyük prensibimiz.

Tüm iletişim ve şirket bilgilerimiz şeffaf bir şekilde aşağıda yer almaktadır. Teslimat, iade ve iptal işlemlerine dair süreçler de şeffaf bir şekilde ilgili sayfalarda siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur.

Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret (Pazardanal.com)
Adres :
Mevlana Mah. Ülkü Sk. No: 26/2
Beğendik İş Merkezi
Ataşehir/ İstanbul
Email :
bilgi@pazardanal.com(Haftaiçi 09:30- 18:00 arası ortalama 25 dk. içinde dönüş)
Değerli müşterilerimiz sizlere en hızlı desteği verebilmek, telefonda bekletmemek adına iletişim formlarımız ve whatsapp destek hattımız ile hizmet veriyoruz.
Mersis No :
5494369824400001
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ETBİS Kayıtlı E-Ticaret Sitesi

Telefon :
0850 305 1250
(Değerli müşterimiz, yoğunluktan ötürü telefonda bekleme süresi yüksek olabilir. Yazılı iletişim ile çok daha hızlı dönüş alabilirsiniz Hafta içi 09:30- 18:00 arası)
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 09:30- 18:00 arası
Dekopano @ 2017-2020.
Pazardanal @2020

Sizi korumak için gereken tüm önlemleri de almış bulunmaktayız.

 256 Bit SSL sertifikamızla tüm bilgileriniz şifrelenerek korunur.

 Risk Yok sistemi ile ürün elinize geçmeden ödemeniz satıcıya gönderilmez. Siz onaylayınca satıcı parasını alır.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret (Pazardanal.com)

Tanıtım Videomuz

Hakkımızda

BANKALARARASI KART MERKEZİ İLE DEKOPANO.COM İKEN DÜZENLEDİĞİMİZ DEV KAMPANYA

Çok yeni bir platform olmamıza rağmen kısa zamanda büyük işlere imza attık. Türkiye’nin en büyük ödeme dijital ödeme sistemlerinden BKM Express ile gerçekleştirdiğimiz kampanya büyük ilgi gördü. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen birçok bankası da kampanyamıza dahil oldu.

NEDEN PAZARDANAL.COM?

ruler-transparent

ÖZEL İLGİ

Tüm alışverişleriniz ve taleplerinizde sizlerle birebir ilgileniyoruz.

ruler-transparent

KALİTE

Satılan ürünlerin kalitesi sizin kadar bizim de önceliğimiz.

ruler-transparent

GÜVEN

Güveninizi kazanmak ilk hedefimiz. Bunun için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

ruler-transparent

MEMNUNİYET

Bu deneyim sonucu ortaya çıkan sonuç elbette memnuniyet.

BASINDA BİZ

Hakkımızda

Shifdelete.net En Yararlı Web Sitelerinde Yer Aldık

Pazardanal.com isim değişikliği öncesi Dekopano.com olarak yine Türkiye’nin en büyük teknoloji haber platformu Shiftdelete.net‘in en faydalı web siteleri listesinde yer buldu : Haber için tıklayınız.

Hakkımızda

Webrazzi'de Dekopano.com Haberi

Pazardanal.com isim değişikliği öncesi  Dekopano.com olarak Türkiye’nin en saygın dijital haber platformu Webrazzi‘de haber oldu Haber için tıklayınız.

VİDEOLAR

Tanıtım videolarımızı izlediniz mi ?

Tanıtım 1

Tanıtım 2